100R15-175BO
Parlex Corp.Parlex Corp.
Parlex Corp.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 100R15-175BO
Kaihanga / Waitohu: Parlex Corp.
Whakaahuatanga hua CABLE FFC 15POS 1.00MM 6.89"
Ngā Rauemi: 100R15-175BO.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 100R15-175BO
Tau Wae 100R15-175BO Kaihanga Parlex Corp.
Whakaahuatanga CABLE FFC 15POS 1.00MM 6.89" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2333 pcs Pepa Raraunga 100R15-175BO.pdf
Kāhua Whakamutunga Top on One Side, Bottom on Other, Backers on Both Sides Raupapa -
Pana 0.039" (1.00mm) Te maha o nga Kaihautū 15
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Te roa - Nga Whakamutunga 0.140" (3.56mm) Te roa 6.890" (175.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position FFC, FPC Cable 0.039" (1.00mm) 6.890" (175.00mm)