100R14-635B
Parlex Corp.Parlex Corp.
100R14-635B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 100R14-635B
Kaihanga / Waitohu: Parlex Corp.
Whakaahuatanga hua CABLE FFC 14POS 1.00MM 25"
Ngā Rauemi: 1.100R14-635B.pdf2.100R14-635B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 100R14-635B
Tau Wae 100R14-635B Kaihanga Parlex Corp.
Whakaahuatanga CABLE FFC 14POS 1.00MM 25" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 19607 pcs Pepa Raraunga 1.100R14-635B.pdf2.100R14-635B.pdf
Kāhua Whakamutunga Top on Both Sides, Backers on Both Sides Raupapa -
Pana 0.039" (1.00mm) Ētahi Ingoa 100-14-635B
100R14635B
Q1214066
Te maha o nga Kaihautū 14 Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Te roa - Nga Whakamutunga 0.140" (3.56mm) Te roa 25.0" (635.0mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito 14 Position FFC, FPC Cable 0.039" (1.00mm) 25.0" (635.0mm)