100R10-254B
Parlex Corp.Parlex Corp.
100R10-254B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 100R10-254B
Kaihanga / Waitohu: Parlex Corp.
Whakaahuatanga hua CABLE FFC 10POS 1.00MM 10"
Ngā Rauemi: 1.100R10-254B.pdf2.100R10-254B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 100R10-254B
Tau Wae 100R10-254B Kaihanga Parlex Corp.
Whakaahuatanga CABLE FFC 10POS 1.00MM 10" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS