050R60-100BO
Parlex USA LLCParlex USA LLC
Parlex USA LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 050R60-100BO
Kaihanga / Waitohu: Parlex Corp.
Whakaahuatanga hua CABLE FLAT FLEX 60POS 0.5MM
Ngā Rauemi: 050R60-100BO.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 050R60-100BO
Tau Wae 050R60-100BO Kaihanga Parlex USA LLC
Whakaahuatanga CABLE FLAT FLEX 60POS 0.5MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1835 pcs Pepa Raraunga 050R60-100BO.pdf
Kāhua Whakamutunga Top on One Side, Bottom on Other, Backers on Both Sides Te whakangungu 3.940" (100.08mm)