050R27-76B
Parlex Corp.Parlex Corp.
Parlex Corp.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 050R27-76B
Kaihanga / Waitohu: Parlex Corp.
Whakaahuatanga hua CABLE FFC 27POS 0.50MM 3"
Ngā Rauemi: 1.050R27-76B.pdf2.050R27-76B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 050R27-76B
Tau Wae 050R27-76B Kaihanga Parlex Corp.
Whakaahuatanga CABLE FFC 27POS 0.50MM 3" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5349 pcs Pepa Raraunga 1.050R27-76B.pdf2.050R27-76B.pdf
Kāhua Whakamutunga Top on Both Sides, Backers on Both Sides Raupapa -
Pana 0.020" (0.50mm) Ētahi Ingoa Q5655775
Te maha o nga Kaihautū 27 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Te roa - Nga Whakamutunga 0.140" (3.56mm)
Te roa 3.000" (76.20mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito 27 Position FFC, FPC Cable 0.020" (0.50mm) 3.000" (76.20mm) Momo Tae FFC, FPC