050R20-305B
Parlex Corp.Parlex Corp.
050R20-305B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 050R20-305B
Kaihanga / Waitohu: Parlex Corp.
Whakaahuatanga hua CABLE FFC 20POS 0.50MM 12"
Ngā Rauemi: 1.050R20-305B.pdf2.050R20-305B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 050R20-305B
Tau Wae 050R20-305B Kaihanga Parlex Corp.
Whakaahuatanga CABLE FFC 20POS 0.50MM 12" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5304 pcs Pepa Raraunga 1.050R20-305B.pdf2.050R20-305B.pdf
Kāhua Whakamutunga Top on Both Sides, Backers on Both Sides Raupapa -
Pana 0.020" (0.50mm) Ētahi Ingoa Q4920579
Te maha o nga Kaihautū 20 Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Te roa - Nga Whakamutunga 0.140" (3.56mm) Te roa 12.0" (304.8mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito 20 Position FFC, FPC Cable 0.020" (0.50mm) 12.0" (304.8mm)