TM3S10-C86
PanduitPanduit
TM3S10-C86 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TM3S10-C86
Kaihanga / Waitohu: Panduit
Whakaahuatanga hua CABLE TIE MNT METAL DETECT #10
Ngā Rauemi: TM3S10-C86.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TM3S10-C86
Tau Wae TM3S10-C86 Kaihanga Panduit
He Rahinga Kei te wātea 78045 pcs Pepa Raraunga TM3S10-C86.pdf
Momo Dual Opening Rahi / Rahi 0.86" L x 0.61" W x 0.37" H (21.8mm x 15.5mm x 9.4mm)