SSB2S-M30
PanduitPanduit
SSB2S-M30 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SSB2S-M30
Kaihanga / Waitohu: Panduit
Whakaahuatanga hua DOUBLE LOOP TIE
Ngā Rauemi: 1.SSB2S-M30.pdf2.SSB2S-M30.pdf3.SSB2S-M30.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SSB2S-M30
Tau Wae SSB2S-M30 Kaihanga Panduit
He Rahinga Kei te wātea 185023 pcs Pepa Raraunga 1.SSB2S-M30.pdf2.SSB2S-M30.pdf3.SSB2S-M30.pdf
Waea / Tono Tae Double Head, Locking Whānui 0.180" (4.57mm)
Te kaha o te wera 30 lbs (13.61 kg) Raupapa BOW-TY™ STA-STRAP®
Packaging 1000 per Pkg Ētahi Ingoa 298-13270
SSB2S-M30-ND
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Tuhinga Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Length - Tata 6.75" Length - Pono 0.562' (171.45mm, 6.75")
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Heat Stabilized
Whakaahuatanga Taipitopito Double Head, Locking Black 1.25" (31.75mm) 0.180" (4.57mm) 30 lbs (13.61 kg) 0.562' (171.45mm, 6.75") Tae Black
Taimana Tae 1.25" (31.75mm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SSB2S-M
SSB2S-M
Kaihanga: Panduit
Whakaahuatanga: DOUBLE LOOP TIE TWO-PIECE 6.8L
I roto i te taonga: 165573 pcs
Tikiake: SSB2S-M.pdf
RFQ
SSB22R
SSB22R
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: SWITCH SLIDE DPDT 100MA 30V
I roto i te taonga: 37919 pcs
Tikiake: SSB22R.pdf
RFQ
SSB43L-M3/5BT
SSB43L-M3/5BT
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 4A 30V DO-214AC
Tikiake:
SSB42
SSB42
Whakaahuatanga: SWITCH SLIDE 4PDT 100MA 30V