S100X225VBTY
PanduitPanduit
Panduit
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S100X225VBTY
Kaihanga / Waitohu: Panduit
Whakaahuatanga hua THERMTRANS LABEL VINYL 1.00
Ngā Rauemi: 1.S100X225VBTY.pdf2.S100X225VBTY.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S100X225VBTY
Tau Wae S100X225VBTY Kaihanga Panduit
He Rahinga Kei te wātea 480133 pcs Pepa Raraunga 1.S100X225VBTY.pdf2.S100X225VBTY.pdf
Raupapa - Packaging 5000 per Roll
Ētahi Ingoa 07498368063 Tae Mahi -40°C ~ 93°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Tuhinga Vinyl
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tapanga Self Laminating Rahi Tapanga 1.00" x 2.25" (25.4mm x 57.2mm)