PTS010R36
PanduitPanduit
Panduit
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PTS010R36
Kaihanga / Waitohu: Panduit
Whakaahuatanga hua TRF SGN,RL-UP,36X36 RFL, CNSTR A
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 171 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 171 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PTS010R36
Tau Wae PTS010R36 Kaihanga Panduit
He Rahinga Kei te wātea 171 pcs Pepa Raraunga
Raupapa * Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PTS01-11P-103B1
PTS01-11P-103B1
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: SLIDE POT 10K OHM 0.5W TOP 100MM