PRL100BY-P
PanduitPanduit
Panduit
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PRL100BY-P
Kaihanga / Waitohu: Panduit
Whakaahuatanga hua LABEL ID RATINGS 1.63"X1" BK/YL
Ngā Rauemi: PRL100BY-P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PRL100BY-P
Tau Wae PRL100BY-P Kaihanga Panduit
He Rahinga Kei te wātea 4653 pcs Pepa Raraunga PRL100BY-P.pdf
Momo Label Raupapa -
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 07498388885
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Tuhinga Vinyl
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tapanga - Rahi Tapanga 1.63" L x 1.00" W (41.4mm x 25.4mm)