PFM2X60WHT
PanduitPanduit
Panduit
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PFM2X60WHT
Kaihanga / Waitohu: Panduit
Whakaahuatanga hua TAPE MARKING WHITE 2"X 60YDS
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PFM2X60WHT
Tau Wae PFM2X60WHT Kaihanga Panduit
He Rahinga Kei te wātea 1252 pcs Pepa Raraunga
Whānui 2.00" (50.80mm) Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe -
Te matotoru - te awhi - Te matotoru 0.0060" (6.0 mils, 0.152mm)
Taerangi Tea -14°F ~ 140°F (-26°C ~ 60°C) Tape Tape Marking