PCA13-PLS
PanduitPanduit
Panduit
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PCA13-PLS
Kaihanga / Waitohu: Panduit
Whakaahuatanga hua MKR WIRE CLIP ON B/W 300 PC
Ngā Rauemi: PCA13-PLS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PCA13-PLS
Tau Wae PCA13-PLS Kaihanga Panduit
He Rahinga Kei te wātea 2133 pcs Pepa Raraunga PCA13-PLS.pdf
Momo Wire Marker, Clip-On Rahi -
Raupapa PAN-CODE™ Packaging 30 per Wand; 10 Wands per Pkg
Tae Mahi -30°C ~ 90°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Tuhinga Acetal Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Poutohu + Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Wire Marker, Clip-On White Acetal Tae White
Taara Taea 0.130" ~ 0.150" (3.30mm ~ 3.80mm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PCA13-L
PCA13-L
Kaihanga: Panduit
Whakaahuatanga: MKR WIRE CLIP ON B/W 300 PC
I roto i te taonga: 2437 pcs
Tikiake: PCA13-L.pdf
RFQ
PCA13-T
PCA13-T
Kaihanga: Panduit
I roto i te taonga: 2547 pcs
Tikiake: PCA13-T.pdf
RFQ
PCA13-MIN
PCA13-MIN
Tikiake: PCA13-MIN.pdf
PCA13-M
PCA13-M
Tikiake: PCA13-M.pdf
PCA13-U-Z
PCA13-U-Z
Tikiake: PCA13-U-Z.pdf
PCA13-N
PCA13-N
Tikiake: PCA13-N.pdf
PCA13-S
PCA13-S
Tikiake: PCA13-S.pdf
PCA13-Q
PCA13-Q
Tikiake: PCA13-Q.pdf
PCA13-O
PCA13-O
Tikiake: PCA13-O.pdf
PCA13-R
PCA13-R
Tikiake: PCA13-R.pdf
PCA13-P
PCA13-P
Tikiake: PCA13-P.pdf
PCA13-U
PCA13-U
Tikiake: PCA13-U.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel