PCA11-PLS
PanduitPanduit
Panduit
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PCA11-PLS
Kaihanga / Waitohu: Panduit
Whakaahuatanga hua MKR WIRE CLIP ON B/W 300 PC
Ngā Rauemi: PCA11-PLS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PCA11-PLS
Tau Wae PCA11-PLS Kaihanga Panduit
He Rahinga Kei te wātea 2047 pcs Pepa Raraunga PCA11-PLS.pdf
Momo Wire Marker, Clip-On Rahi -
Raupapa PAN-CODE™ Packaging 30 per Wand; 10 Wands per Pkg
Tae Mahi -30°C ~ 90°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Tuhinga Acetal Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Poutohu + Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Wire Marker, Clip-On White Acetal Tae White
Taara Taea 0.110" ~ 0.130" (2.80mm ~ 3.30mm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PCA11-N
PCA11-N
Kaihanga: Panduit
Whakaahuatanga: MKR WIRE CLIP ON B/W 300 PC
I roto i te taonga: 2003 pcs
Tikiake: PCA11-N.pdf
RFQ
PCA11-M
PCA11-M
Kaihanga: Panduit
I roto i te taonga: 2589 pcs
Tikiake: PCA11-M.pdf
RFQ
PCA11-R
PCA11-R
Tikiake: PCA11-R.pdf
PCA11-S
PCA11-S
Tikiake: PCA11-S.pdf
PCA11-T
PCA11-T
Tikiake: PCA11-T.pdf
PCA11-U-Z
PCA11-U-Z
Tikiake: PCA11-U-Z.pdf
PCA11-MIN
PCA11-MIN
Tikiake: PCA11-MIN.pdf
PCA11-U
PCA11-U
Tikiake: PCA11-U.pdf
PCA11-Q
PCA11-Q
Tikiake: PCA11-Q.pdf
PCA11-P
PCA11-P
Tikiake: PCA11-P.pdf
PCA11-L
PCA11-L
Tikiake: PCA11-L.pdf
PCA11-O
PCA11-O
Tikiake: PCA11-O.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel