MSC4X375-LS1
PanduitPanduit
Panduit
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MSC4X375-LS1
Kaihanga / Waitohu: Panduit
Whakaahuatanga hua STRAP STEEL COATED .38"X 16.2"
Ngā Rauemi: 1.MSC4X375-LS1.pdf2.MSC4X375-LS1.pdf
RoHs Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MSC4X375-LS1
Tau Wae MSC4X375-LS1 Kaihanga Panduit
Whakaahuatanga STRAP STEEL COATED .38"X 16.2" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
He Rahinga Kei te wātea 5514 pcs Pepa Raraunga 1.MSC4X375-LS1.pdf2.MSC4X375-LS1.pdf
Waea / Tono Tae Strapping Whānui 0.375" (9.53mm)
Te kaha o te wera 300 lbs (136.08 kg) Raupapa Pan-Steel® MS
Packaging 50 per Pkg Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Tuhinga Stainless Steel 316
Length - Tata 16.25" Length - Pono 1.350' (411.48mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Not applicable / Not applicable Ngā āhuatanga Nylon Coated
Whakaahuatanga Taipitopito Strapping Black 4.00" (101.60mm) 0.375" (9.53mm) 300 lbs (136.08 kg) 1.350' (411.48mm) Tae Black
Taimana Tae 4.00" (101.60mm)