MSC2X500-LS1
PanduitPanduit
Panduit
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MSC2X500-LS1
Kaihanga / Waitohu: Panduit
Whakaahuatanga hua STRAP STEEL COATED .50"X 10.5"
Ngā Rauemi: 1.MSC2X500-LS1.pdf2.MSC2X500-LS1.pdf
RoHs Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MSC2X500-LS1
Tau Wae MSC2X500-LS1 Kaihanga Panduit
Whakaahuatanga STRAP STEEL COATED .50"X 10.5" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
He Rahinga Kei te wātea 4702 pcs Pepa Raraunga 1.MSC2X500-LS1.pdf2.MSC2X500-LS1.pdf
Waea / Tono Tae Strapping Whānui 0.500" (12.70mm)
Te kaha o te wera 500 lbs (226.80 kg) Raupapa Pan-Steel® MS
Packaging 50 per Pkg Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Tuhinga Stainless Steel 316
Length - Tata 10.50" Length - Pono 0.875' (266.70mm, 10.50")
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Not applicable / Not applicable Ngā āhuatanga Nylon Coated
Whakaahuatanga Taipitopito Strapping Black 2.00" (50.80mm) 0.500" (12.70mm) 500 lbs (226.80 kg) 0.875' (266.70mm, 10.50") Tae Black
Taimana Tae 2.00" (50.80mm)