MS6X625X15-LS
PanduitPanduit
Panduit
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS6X625X15-LS
Kaihanga / Waitohu: Panduit
Whakaahuatanga hua STRAP STEEL 304 .63" X 22.5"
Ngā Rauemi: 1.MS6X625X15-LS.pdf2.MS6X625X15-LS.pdf
RoHs Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS6X625X15-LS
Tau Wae MS6X625X15-LS Kaihanga Panduit
Whakaahuatanga STRAP STEEL 304 .63" X 22.5" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
He Rahinga Kei te wātea 5049 pcs Pepa Raraunga 1.MS6X625X15-LS.pdf2.MS6X625X15-LS.pdf
Waea / Tono Tae Strapping Whānui 0.625" (15.88mm)
Te kaha o te wera 600 lbs (272.16 kg) Raupapa Pan-Steel® MS
Packaging 50 per Pkg Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Tuhinga Stainless Steel 304
Length - Tata 22.50" Length - Pono 1.875' (571.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Not applicable / Not applicable Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Strapping Silver 6.00" (152.40mm) 0.625" (15.88mm) 600 lbs (272.16 kg) 1.875' (571.50mm) Tae Silver
Taimana Tae 6.00" (152.40mm)