MS2X375X15-LS
PanduitPanduit
Panduit
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS2X375X15-LS
Kaihanga / Waitohu: Panduit
Whakaahuatanga hua STRAP STEEL 304 .38" X 10.5"
Ngā Rauemi: 1.MS2X375X15-LS.pdf2.MS2X375X15-LS.pdf
RoHs Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS2X375X15-LS
Tau Wae MS2X375X15-LS Kaihanga Panduit
Whakaahuatanga STRAP STEEL 304 .38" X 10.5" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
He Rahinga Kei te wātea 5414 pcs Pepa Raraunga 1.MS2X375X15-LS.pdf2.MS2X375X15-LS.pdf
Waea / Tono Tae Strapping Whānui 0.375" (9.53mm)
Te kaha o te wera 300 lbs (136.08 kg) Raupapa Pan-Steel® MS
Packaging 50 per Pkg Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Tuhinga Stainless Steel 304
Length - Tata 10.50" Length - Pono 0.875' (266.70mm, 10.50")
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Not applicable / Not applicable Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Strapping Silver 2.00" (50.80mm) 0.375" (9.53mm) 300 lbs (136.08 kg) 0.875' (266.70mm, 10.50") Tae Silver
Taimana Tae 2.00" (50.80mm)