MLTFC4H-LP316WH
PanduitPanduit
MLTFC4H-LP316WH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MLTFC4H-LP316WH
Kaihanga / Waitohu: Panduit
Whakaahuatanga hua TIE 316SS POLYCOAT 250# 14.3" WH
Ngā Rauemi: 1.MLTFC4H-LP316WH.pdf2.MLTFC4H-LP316WH.pdf3.MLTFC4H-LP316WH.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MLTFC4H-LP316WH
Tau Wae MLTFC4H-LP316WH Kaihanga Panduit
Whakaahuatanga TIE 316SS POLYCOAT 250# 14.3" WH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waea / Tono Tae Standard, Locking Whānui 0.310" (7.87mm)
Te kaha o te wera 250 lbs (113.40 kg) Raupapa Pan-Steel® MLTFC
Packaging 50 per Pkg Ētahi Ingoa 07498311793
MLTFC4H-LP316WH-ND
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Tuhinga Stainless Steel 316, Polyester Coated Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Length - Tata 14.25" Length - Pono 1.192' (363.22mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Standard, Locking White 4.00" (101.60mm) 0.310" (7.87mm) 250 lbs (113.40 kg) 1.192' (363.22mm) Tae White
Taimana Tae 4.00" (101.60mm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MLTFC4H-LP316BU
MLTFC4H-LP316BU
Kaihanga: Panduit
Whakaahuatanga: TIE 316SS POLYCOAT 250# 14.3" BU
I roto i te taonga: 32240 pcs
Tikiake: MLTFC4H-LP316BU.pdf
RFQ
MLTFC4H-LP316
MLTFC4H-LP316
Kaihanga: Panduit
Whakaahuatanga: TIE 316SS POLYCOAT 250# 14.3" BK