MLT4WH-LP316
PanduitPanduit
MLT4WH-LP316 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MLT4WH-LP316
Kaihanga / Waitohu: Panduit
Whakaahuatanga hua TIE WAVE-TY 316 SS 450# 14.3"L
Ngā Rauemi: 1.MLT4WH-LP316.pdf2.MLT4WH-LP316.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MLT4WH-LP316
Tau Wae MLT4WH-LP316 Kaihanga Panduit
He Rahinga Kei te wātea 37076 pcs Pepa Raraunga 1.MLT4WH-LP316.pdf2.MLT4WH-LP316.pdf
Waea / Tono Tae Standard, Locking Whānui 0.310" (7.87mm)
Te kaha o te wera 450 lbs (204.12 kg) Raupapa Pan-Steel® Wave-Ty™
Packaging 50 per Pkg Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Tuhinga Stainless Steel 316
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Length - Tata 14.25"
Length - Pono 1.192' (363.22mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Corrosion Resistance Whakaahuatanga Taipitopito Standard, Locking Silver 4.00" (101.60mm) 0.310" (7.87mm) 450 lbs (204.12 kg) 1.192' (363.22mm)
Tae Silver Taimana Tae 4.00" (101.60mm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MLT4WH-X
MLT4WH-X
Kaihanga: Panduit
Whakaahuatanga: TIE WAVE TY 304 SS 450# 14.3"L
I roto i te taonga: 36470 pcs
Tikiake:
RFQ
MLT4SH-LP316
MLT4SH-LP316
Kaihanga: Panduit
Whakaahuatanga: CABLE TIE 316 SS 900LB 17.1"L
I roto i te taonga: 34788 pcs
Tikiake: MLT4SH-LP316.pdf
RFQ
MLT4WLH-LP
MLT4WLH-LP
Whakaahuatanga: TIE WAVE TY 304 SS 250# 14.3"L
Tikiake: MLT4WLH-LP.pdf
MLT4WS-LP
MLT4WS-LP
Tikiake: MLT4WS-LP.pdf
MLT4S-L
MLT4S-L
Whakaahuatanga: CABLE TIE 304 SS 200LB 14.3"L
Tikiake: MLT4S-L.pdf
MLT4WLH-LP316
MLT4WLH-LP316
Whakaahuatanga: TIE WAVE-TY 316 SS 250# 14.3"L
Tikiake: MLT4WLH-LP316.pdf
MLT4S-X
MLT4S-X
Tikiake:
MLT4S-D
MLT4S-D
MLT4WH-TL
MLT4WH-TL
Tikiake: MLT4WH-TL.pdf
MLT4WS-LP316
MLT4WS-LP316
Whakaahuatanga: TIE WAVE-TY 316 SS 200# 14.3"L
Tikiake: MLT4WS-LP316.pdf
MLT4SH-LP
MLT4SH-LP
Whakaahuatanga: CABLE TIE 304 SS 900LB 17.1"L
Tikiake: MLT4SH-LP.pdf
MLT4WH-LP
MLT4WH-LP
Tikiake: MLT4WH-LP.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel