MLT4H-LP316
PanduitPanduit
MLT4H-LP316 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MLT4H-LP316
Kaihanga / Waitohu: Panduit
Whakaahuatanga hua CABLE TIE 316 SS 450LB 14.3"L
Ngā Rauemi: 1.MLT4H-LP316.pdf2.MLT4H-LP316.pdf3.MLT4H-LP316.pdf4.MLT4H-LP316.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
100 pcs
1250 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MLT4H-LP316
Tau Wae MLT4H-LP316 Kaihanga Panduit
Waea / Tono Tae Standard, Locking Whānui 0.310" (7.87mm)
Te kaha o te wera 450 lbs (204.12 kg) Raupapa Pan-Steel® MLT
Packaging 50 per Pkg Ētahi Ingoa 298-10123
MLT4H-LP316-ND
MLT4HLP316
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Tuhinga Stainless Steel 316 Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Length - Tata 14.25" Length - Pono 1.192' (363.22mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Standard, Locking Silver 4.00" (101.60mm) 0.310" (7.87mm) 450 lbs (204.12 kg) 1.192' (363.22mm) Tae Silver
Taimana Tae 4.00" (101.60mm)