LCDX4-38DF-L
PanduitPanduit
Panduit
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LCDX4-38DF-L
Kaihanga / Waitohu: Panduit
Whakaahuatanga hua CONN TERM RECT TONG 4 AWG #3/8
Ngā Rauemi: LCDX4-38DF-L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LCDX4-38DF-L
Tau Wae LCDX4-38DF-L Kaihanga Panduit
Whakaahuatanga CONN TERM RECT TONG 4 AWG #3/8 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7763 pcs Pepa Raraunga LCDX4-38DF-L.pdf
Waea Wire 4 AWG Whānui - Nga Taonga o waho 0.620" (15.75mm)
Whakamutunga Crimp, Barrel Momo Waea Rectangular Tongue
Kāhua Terminal Two Stud Holes Tapapa Tapa 0.080" (2.03mm)
Ko te Rapu / Taitara Tae 3/8 Stud Raupapa Pan-Lug®
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 07498342683
Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa - Whānui -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Te whakamamae Non-Insulated
Ngā āhuatanga - Taitapa - ID ID 0.410" (10.41mm)
Taitapa - Oro OD 0.380" (9.65mm) Taitawhitinga - ID tarai 0.280" (7.11mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Terminal Connector Rectangular Rectangular Tongue 4 AWG 3/8 Stud Whakaaetanga Mea Copper