HSTTP25-D
Hua Hua
Tau Wae: HSTTP25-D
Kaihanga / Waitohu: Panduit
Whakaahuatanga hua HEAT SHRINK PVC .25" X 500'
Ngā Rauemi: 1.HSTTP25-D.pdf2.HSTTP25-D.pdf
RoHs Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HSTTP25-D
Tau Wae HSTTP25-D Kaihanga Panduit
He Rahinga Kei te wātea 5127 pcs Pepa Raraunga 1.HSTTP25-D.pdf2.HSTTP25-D.pdf
Momo Tubing, Flexible Ratonga Whakamuri 2 to 1
Hurihia te Tae 100°C Raupapa HSTTP
Te Maama o te Wall Wall 0.025" (0.64mm) Tae Mahi -20°C ~ 105°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Tuhinga Poly-Vinyl Chloride (PVC), Irradiated
Te roa 500.0' (152.4m) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Not applicable / Not applicable
Raina Whakauru - I whakaratohia 0.250" (6.35mm) Rawa Whakauru - Whakaora 0.125" (3.18mm)
Ngā āhuatanga Cut Resistant, Flame Retardant, Fuel and Oil Resistant, Solder Resistant, UV Resistant Whakaahuatanga Taipitopito Heat Shrink Tubing, Flexible 0.250" (6.35mm) 2 to 1 Black 500.0' (152.4m)