HSTTN75-CY
PanduitPanduit
HSTTN75-CY Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HSTTN75-CY
Kaihanga / Waitohu: Panduit
Whakaahuatanga hua HEAT SHRINK .75"
Ngā Rauemi: 1.HSTTN75-CY.pdf2.HSTTN75-CY.pdf3.HSTTN75-CY.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 125 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 125 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HSTTN75-CY
Tau Wae HSTTN75-CY Kaihanga Panduit
He Rahinga Kei te wātea 125 pcs Pepa Raraunga 1.HSTTN75-CY.pdf2.HSTTN75-CY.pdf3.HSTTN75-CY.pdf
Momo Tubing, Flexible Ratonga Whakamuri 2 to 1
Hurihia te Tae 135°C Raupapa HSTTN
Te Maama o te Wall Wall 0.057" (1.45mm) Ētahi Ingoa 07498309856
Tae Mahi -70°C ~ 121°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Tuhinga Polyolefin (PO), Chlorinated, Irradiated Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa 100.0' (30.5m) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Raina Whakauru - I whakaratohia 0.750" (19.05mm) Rawa Whakauru - Whakaora 0.428" (10.87mm)
Ngā āhuatanga Abrasion Resistant, Chemical Resistant, Flame Retardant, UV Resistant Whakaahuatanga Taipitopito Heat Shrink Tubing, Flexible 0.750" (19.05mm) 2 to 1 Black 100.0' (30.5m)