HSTT25-DC
PanduitPanduit
Panduit
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HSTT25-DC
Kaihanga / Waitohu: Panduit
Whakaahuatanga hua HEAT SHRINK THIN CLR 1/4" X 500'
Ngā Rauemi: 1.HSTT25-DC.pdf2.HSTT25-DC.pdf3.HSTT25-DC.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 170 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 170 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HSTT25-DC
Tau Wae HSTT25-DC Kaihanga Panduit
He Rahinga Kei te wātea 170 pcs Pepa Raraunga 1.HSTT25-DC.pdf2.HSTT25-DC.pdf3.HSTT25-DC.pdf
Momo Tubing, Flexible Ratonga Whakamuri 2 to 1
Hurihia te Tae 90°C Raupapa HSTT
Te Maama o te Wall Wall 0.025" (0.64mm) Tae Mahi -55°C ~ 135°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Tuhinga Polyolefin (PO), Irradiated
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa 500.0' (152.4m)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Raina Whakauru - I whakaratohia 0.250" (6.35mm)
Rawa Whakauru - Whakaora 0.125" (3.18mm) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Heat Shrink Tubing, Flexible 0.250" (6.35mm) 2 to 1 Clear 500.0' (152.4m) Tae Clear