H050X044F2T
PanduitPanduit
Panduit
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: H050X044F2T
Kaihanga / Waitohu: Panduit
Whakaahuatanga hua HEATSHRINK THERMTRANS
Ngā Rauemi: H050X044F2T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o H050X044F2T
Tau Wae H050X044F2T Kaihanga Panduit
He Rahinga Kei te wātea 5169 pcs Pepa Raraunga H050X044F2T.pdf
Raupapa - Packaging 2000 per Roll
Ētahi Ingoa 07498347592 Tae Mahi -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Tuhinga Polyolefin
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tapanga Heat Shrinkable
Rahi Tapanga 0.50" x 0.44" (12.7mm x 11.2mm) Mo te Whakamahia me te / Products Related Thermal Transfer Printer
Whakaahuatanga Taipitopito Yellow Heat Shrinkable Label 0.50" x 0.44" (12.7mm x 11.2mm) Tae Yellow