H000X034H2C
PanduitPanduit
Panduit
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: H000X034H2C
Kaihanga / Waitohu: Panduit
Whakaahuatanga hua HEATSHRINK YELLOW
Ngā Rauemi: 1.H000X034H2C.pdf2.H000X034H2C.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o H000X034H2C
Tau Wae H000X034H2C Kaihanga Panduit
He Rahinga Kei te wātea 1627 pcs Pepa Raraunga 1.H000X034H2C.pdf2.H000X034H2C.pdf
Raupapa PanTher™, P1™ Packaging Cassette
Ētahi Ingoa 07498366370 Tae Mahi -55°C ~ 135°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Tuhinga Polyolefin
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tapanga Heat Shrinkable, Continuous Rahi Tapanga 0.34" x 8.0' (8.7mm x 2.4m)
Mo te Whakamahia me te / Products Related Panduit LS8E and LS8EQ (Hand-Held) Whakaahuatanga Taipitopito Yellow Heat Shrinkable, Continuous Label 0.34" x 8.0' (8.7mm x 2.4m)