FSF75-10-D
PanduitPanduit
Panduit
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FSF75-10-D
Kaihanga / Waitohu: Panduit
Whakaahuatanga hua FERRULE INS VNL AWG22 WH 17/32"
Ngā Rauemi: FSF75-10-D.pdf
RoHs Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FSF75-10-D
Tau Wae FSF75-10-D Kaihanga Panduit
He Rahinga Kei te wātea 5839 pcs Pepa Raraunga FSF75-10-D.pdf
Momo Single Wire Kāhua DIN
Rahi 22 AWG (0.50mm²) Raupapa Pan-Term®
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Rawa - Pin 10.00mm
Te roa - Whānui 11.50mm Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Not applicable / Not applicable
Te whakamamae Insulated Whakaahuatanga Taipitopito White Wire Ferrule Connector DIN 22 AWG (0.50mm²) Single Wire