DPF18205FIBR-3K
PanduitPanduit
Panduit
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DPF18205FIBR-3K
Kaihanga / Waitohu: Panduit
Whakaahuatanga hua CONN QC RCPT 18-22AWG 0.187
Ngā Rauemi: DPF18205FIBR-3K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DPF18205FIBR-3K
Tau Wae DPF18205FIBR-3K Kaihanga Panduit
He Rahinga Kei te wātea 168848 pcs Pepa Raraunga DPF18205FIBR-3K.pdf
Waea Wire 18-22 AWG Whakamutunga Crimp
Momo Waea Standard Taepa Tapa 0.187" (4.75mm), 0.205" (5.21mm)
Tapapa Tapa 0.032" (0.81mm) Tapanga Tapanga -
Raupapa DiscoGrip™, ReelSmart™ Packaging Reel
Ētahi Ingoa 07498308931 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 0.780" (19.81mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ko te Waimotu Itirangi 0.060" ~ 0.106" (1.52mm ~ 2.69mm) Te whakamamae Fully Insulated
Ira Female Ngā āhuatanga Butted Seam
Whakaahuatanga Taipitopito 0.187" (4.75mm), 0.205" (5.21mm) Quick Connect Female 18-22 AWG Crimp Connector Fully Insulated Whakaaetanga Mea Brass