XP0555400L
PanasonicPanasonic
XP0555400L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: XP0555400L
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua TRANS 2NPN 40V 0.1A SMINI6
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o XP0555400L
Tau Wae XP0555400L Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga TRANS 2NPN 40V 0.1A SMINI6 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5384 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 40V Utu Utu (Max) @ Ib, Ic 250mV @ 1mA, 10mA
Momo Pukapuka 2 NPN (Dual) Pūrere Pūrere Whakarato SMINI6-G1
Raupapa - Mana - Max 150mW
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Ētahi Ingoa XP0555400LCT Tae Mahi 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tuhinga - Te whakawhiti 450MHz
Whakaahuatanga Taipitopito Bipolar (BJT) Transistor Array 2 NPN (Dual) 40V 100mA 450MHz 150mW Surface Mount SMINI6-G1 DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce 90 @ 10mA, 1V
I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 100nA (ICBO) I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 100mA