XP0431500L
PanasonicPanasonic
XP0431500L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: XP0431500L
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua TRANS PREBIAS NPN/PNP SMINI6
Ngā Rauemi: XP0431500L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o XP0431500L
Tau Wae XP0431500L Kaihanga Panasonic
He Rahinga Kei te wātea 260076 pcs Pepa Raraunga XP0431500L.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 50V Utu Utu (Max) @ Ib, Ic 250mV @ 300µA, 10mA