XP0421000L
PanasonicPanasonic
XP0421000L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: XP0421000L
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua TRANS PREBIAS DUAL NPN SMINI6
Ngā Rauemi: XP0421000L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o XP0421000L
Tau Wae XP0421000L Kaihanga Panasonic
He Rahinga Kei te wātea 5989 pcs Pepa Raraunga XP0421000L.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 50V Utu Utu (Max) @ Ib, Ic 250mV @ 300µA, 10mA
Momo Pukapuka 2 NPN - Pre-Biased (Dual) Pūrere Pūrere Whakarato SMINI6-G1
Raupapa - Resistor - Emitter Base (R2) -
Resistor - Base (R1) 47 kOhms Mana - Max 150mW
Packaging Original-Reel® Paa / Case 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Ētahi Ingoa XP0421000LDKR Momo Tae Surface Mount
Tuhinga - Te whakawhiti 150MHz Whakaahuatanga Taipitopito Pre-Biased Bipolar Transistor (BJT) 2 NPN - Pre-Biased (Dual) 50V 100mA 150MHz 150mW Surface Mount SMINI6-G1
DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce 160 @ 5mA, 10V I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 500nA
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 100mA