US-N300-C5
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: US-N300-C5
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua SENSOR 300MM 12-24VDC NPN 5M CBL
Ngā Rauemi: US-N300-C5.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 220 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 220 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o US-N300-C5
Tau Wae US-N300-C5 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga SENSOR 300MM 12-24VDC NPN 5M CBL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 220 pcs Pepa Raraunga US-N300-C5.pdf
Tuhinga o mua 12 V ~ 24 V Kāhua Whakamutunga Cable Leads
Te whakangungu - Raupapa US-N300
Momo Pato Ultrasonic Te Whakaaro Tae 11.811" (300mm)
Nga Urupare Whakautu - Paa / Case Rectangular
Momo putanga NPN Tae Mahi 0°C ~ 50°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tuhinga - Te tinana Polycarbonate (PC)
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa IP62 Tohu LED
Whakaahuatanga Taipitopito Ultrasonic Proximity Sensor 11.811" (300mm) IP62 Rectangular
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
US-5014
US-5014
Kaihanga: Capital Advanced Technologies, Inc.
Whakaahuatanga: PROTO BOARD 14PIN THRU-HOLE SIP
I roto i te taonga: 46755 pcs
Tikiake: US-5014.pdf
RFQ
US-N300-P
US-N300-P
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: SENSOR SONIC 300MM 12-24VDC PNP
I roto i te taonga: 326 pcs
Tikiake: US-N300-P.pdf
RFQ
US-N300
US-N300
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: SENSOR SONIC 300MM 12-24VDC NPN
I roto i te taonga: 300 pcs
Tikiake: US-N300.pdf
US-SIGFOX-GEVB
US-SIGFOX-GEVB
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: EVAL BRD IOT IDK US SIGFOX
I roto i te taonga: 3521 pcs
Tikiake: US-SIGFOX-GEVB.pdf
US-N300D
US-N300D
Whakaahuatanga: SENSOR 300MM 12-24VDC NPN RECVR
I roto i te taonga: 382 pcs
Tikiake:
Kaihanga: Soberton, Inc.
Whakaahuatanga: MAGNETIC BUZZER 2.8VMS 90DB 2000
Tikiake: US-4112.pdf
Whakaahuatanga: PROTO BOARD 16PIN THRU-HOLE SIP
Whakaahuatanga: PROTO BOARD 12PIN THRU-HOLE SIP
Whakaahuatanga: PROTO BOARD 8PIN THRU-HOLE SIP
Whakaahuatanga: PROTO BOARD 10PIN THRU-HOLE SIP
Whakaahuatanga: PROTO BOARD 20PIN THRU-HOLE SIP
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel