UNR521000L
PanasonicPanasonic
UNR521000L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UNR521000L
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua TRANS PREBIAS NPN 150MW SMINI3
Ngā Rauemi: UNR521000L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UNR521000L
Tau Wae UNR521000L Kaihanga Panasonic
He Rahinga Kei te wātea 4898 pcs Pepa Raraunga UNR521000L.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 50V Utu Utu (Max) @ Ib, Ic 250mV @ 300µA, 10mA
Momo Pukapuka NPN - Pre-Biased Pūrere Pūrere Whakarato SMini3-G1
Raupapa - Resistor - Base (R1) 47 kOhms
Mana - Max 150mW Packaging Tape & Reel (TR)