UNR5118G0L
PanasonicPanasonic
UNR5118G0L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UNR5118G0L
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua TRANS PREBIAS PNP 150MW SMINI3
Ngā Rauemi: UNR5118G0L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UNR5118G0L
Tau Wae UNR5118G0L Kaihanga Panasonic
He Rahinga Kei te wātea 5659 pcs Pepa Raraunga UNR5118G0L.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 50V Utu Utu (Max) @ Ib, Ic 250mV @ 300µA, 10mA
Momo Pukapuka PNP - Pre-Biased Pūrere Pūrere Whakarato SMini3-F2
Raupapa - Resistor - Emitter Base (R2) 5.1 kOhms
Resistor - Base (R1) 510 Ohms Mana - Max 150mW
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case SC-85
Ētahi Ingoa UNR5118G0LCT Momo Tae Surface Mount
Tuhinga - Te whakawhiti 80MHz Whakaahuatanga Taipitopito Pre-Biased Bipolar Transistor (BJT) PNP - Pre-Biased 50V 100mA 80MHz 150mW Surface Mount SMini3-F2
DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce 20 @ 5mA, 10V I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 500nA
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 100mA