UNR421100A
PanasonicPanasonic
UNR421100A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UNR421100A
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua TRANS PREBIAS NPN 300MW NS-B1
Ngā Rauemi: UNR421100A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UNR421100A
Tau Wae UNR421100A Kaihanga Panasonic
He Rahinga Kei te wātea 5165 pcs Pepa Raraunga UNR421100A.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 50V Utu Utu (Max) @ Ib, Ic 250mV @ 300µA, 10mA
Momo Pukapuka NPN - Pre-Biased Pūrere Pūrere Whakarato NS-B1
Raupapa - Resistor - Emitter Base (R2) 10 kOhms
Resistor - Base (R1) 10 kOhms Mana - Max 300mW
Packaging Tape & Box (TB) Paa / Case NS-B1
Ētahi Ingoa UNR421100ATB Momo Tae Through Hole
Tuhinga - Te whakawhiti 150MHz Whakaahuatanga Taipitopito Pre-Biased Bipolar Transistor (BJT) NPN - Pre-Biased 50V 100mA 150MHz 300mW Through Hole NS-B1
DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce 35 @ 5mA, 10V I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 500nA
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 100mA