UNR211200L
PanasonicPanasonic
UNR211200L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UNR211200L
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua TRANS PREBIAS PNP 200MW MINI3
Ngā Rauemi: UNR211200L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UNR211200L
Tau Wae UNR211200L Kaihanga Panasonic
He Rahinga Kei te wātea 4275 pcs Pepa Raraunga UNR211200L.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 50V Utu Utu (Max) @ Ib, Ic 250mV @ 300µA, 10mA
Momo Pukapuka PNP - Pre-Biased Pūrere Pūrere Whakarato Mini3-G1
Raupapa - Resistor - Emitter Base (R2) 22 kOhms
Resistor - Base (R1) 22 kOhms Mana - Max 200mW