TXS2SS-LT-1.5V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TXS2SS-LT-1.5V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua TXS RELAY 2 FORM C 1.5V
Ngā Rauemi: TXS2SS-LT-1.5V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TXS2SS-LT-1.5V
Tau Wae TXS2SS-LT-1.5V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga TXS RELAY 2 FORM C 1.5V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 18133 pcs Pepa Raraunga TXS2SS-LT-1.5V.pdf
Raupapa * Taumata Whakaaro Moe (MSL) 4 (72 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Relay
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TXS2SS-LT-1.5V-X
TXS2SS-LT-1.5V-X
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: TXS RELAY 2 FORM C 1.5V
I roto i te taonga: 16661 pcs
Tikiake: TXS2SS-LT-1.5V-X.pdf
RFQ
TXS2SS-LT-12V
TXS2SS-LT-12V
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: TXS RELAY 2 FORM C 12V
I roto i te taonga: 19116 pcs
Tikiake: TXS2SS-LT-12V.pdf
RFQ
TXS2SS-LT-1.5V-1-Z
TXS2SS-LT-1.5V-1-Z
Tikiake: TXS2SS-LT-1.5V-1-Z.pdf
TXS2SS-L2-9V-X
TXS2SS-L2-9V-X
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V
Tikiake: TXS2SS-L2-9V-X.pdf
TXS2SS-LT-1.5V-Z
TXS2SS-LT-1.5V-Z