TXS2SS-L2-1.5V
PanasonicPanasonic
TXS2SS-L2-1.5V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TXS2SS-L2-1.5V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V
Ngā Rauemi: TXS2SS-L2-1.5V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TXS2SS-L2-1.5V
Tau Wae TXS2SS-L2-1.5V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 20178 pcs Pepa Raraunga TXS2SS-L2-1.5V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 1.2 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) -
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Whakaoho Whakawhiti 110VDC - Max
Raupapa TX-S Wā Whakaora 5ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tube
Tae Mahi -40°C ~ 70°C Whakamahia te wa 5ms
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 4 (72 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 1A Whakaaetanga Mea Silver (Ag), Gold (Au)
Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C) Kohikohi Ngaohiko 1.5VDC
Momo Momo Latching, Dual Coil Ko te Whakaaetanga Miihini 32.1 Ohms
Kohikohi Miihini 70 mW Kohikohi Kei te Aukati 46.7mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TXS2SS-L-9V-X
TXS2SS-L-9V-X
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V
I roto i te taonga: 29374 pcs
Tikiake: TXS2SS-L-9V-X.pdf
RFQ
TXS2SS-L-9V-Z
TXS2SS-L-9V-Z
Kaihanga: Panasonic
I roto i te taonga: 34670 pcs
Tikiake: TXS2SS-L-9V-Z.pdf
RFQ
TXS2SS-L2-1.5V-X
TXS2SS-L2-1.5V-X