TXS2SA-L2-12V
PanasonicPanasonic
TXS2SA-L2-12V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TXS2SA-L2-12V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V
Ngā Rauemi: TXS2SA-L2-12V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
40 pcs
80 pcs
120 pcs
280 pcs
520 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TXS2SA-L2-12V
Tau Wae TXS2SA-L2-12V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 29216 pcs Pepa Raraunga TXS2SA-L2-12V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 9.6 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) -
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Whakaoho Whakawhiti 110VDC - Max
Raupapa TX-S Wā Whakaora 5ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tube
Ētahi Ingoa 255-2345-5
ATXS223SA
TXS2SA-L2-12V-ND
TXS2SAL212V
Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 5ms Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 4 (72 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Sealed - Fully
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 1A
Whakaaetanga Mea Silver (Ag), Gold (Au) Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 12VDC Momo Momo Latching, Dual Coil
Ko te Whakaaetanga Miihini 2.06 kOhms Kohikohi Miihini 70 mW
Kohikohi Kei te Aukati 5.8mA