TXS2SA-1.5V
PanasonicPanasonic
TXS2SA-1.5V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TXS2SA-1.5V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V
Ngā Rauemi: TXS2SA-1.5V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TXS2SA-1.5V
Tau Wae TXS2SA-1.5V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 22756 pcs Pepa Raraunga TXS2SA-1.5V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 1.2 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 0.15 VDC
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Whakaoho Whakawhiti 110VDC - Max
Raupapa TX-S Wā Whakaora 5ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tube
Tae Mahi -40°C ~ 70°C Whakamahia te wa 5ms
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 4 (72 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 1A Whakaaetanga Mea Silver (Ag), Gold (Au)
Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C) Kohikohi Ngaohiko 1.5VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 45 Ohms
Kohikohi Miihini 50 mW Kohikohi Kei te Aukati 33.3mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TXS2SA-1.5V-Z
TXS2SA-1.5V-Z
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V