TXS2-L2-12V
PanasonicPanasonic
TXS2-L2-12V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TXS2-L2-12V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V
Ngā Rauemi: TXS2-L2-12V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TXS2-L2-12V
Tau Wae TXS2-L2-12V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 34607 pcs Pepa Raraunga TXS2-L2-12V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 9.6 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) -
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 110VDC - Max
Raupapa TX-S Wā Whakaora 5ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tube
Ētahi Ingoa 255-2337-5
TXS2-L2-12V-ND
TXS2L212V
Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Through Hole Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 1A
Whakaaetanga Mea Silver (Ag), Gold (Au) Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 12VDC Momo Momo Latching, Dual Coil
Ko te Whakaaetanga Miihini 2.06 kOhms Kohikohi Miihini 70 mW
Kohikohi Kei te Aukati 5.8mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TXS2-L-4.5V
TXS2-L-4.5V
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V
I roto i te taonga: 33303 pcs
Tikiake: TXS2-L-4.5V.pdf
RFQ
TXS2-L2-12V-1
TXS2-L2-12V-1
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: TXS RELAY 2 FORM C 12V