TXD2SA-L-12V
PanasonicPanasonic
TXD2SA-L-12V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TXD2SA-L-12V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 220V
Ngā Rauemi: TXD2SA-L-12V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TXD2SA-L-12V
Tau Wae TXD2SA-L-12V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 220V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 20514 pcs Pepa Raraunga TXD2SA-L-12V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 9 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) -
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Whakaoho Whakawhiti 220VDC - Max
Raupapa TX-D Wā Whakaora 4ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tube
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Whakamahia te wa 4ms
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 4 (72 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 2A Whakaaetanga Mea Silver (Ag), Gold (Au)
Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C) Kohikohi Ngaohiko 12VDC
Momo Momo Latching, Single Coil Ko te Whakaaetanga Miihini 960 Ohms
Kohikohi Miihini 150 mW Kohikohi Kei te Aukati 12.5mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TXD2SA-L-12V-3
TXD2SA-L-12V-3
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 220V
I roto i te taonga: 14100 pcs
Tikiake: TXD2SA-L-12V-3.pdf
RFQ
TXD2SA-L-12V-4-X
TXD2SA-L-12V-4-X
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURP DPDT 10MA 10V
I roto i te taonga: 18281 pcs
Tikiake: TXD2SA-L-12V-4-X.pdf
RFQ
TXD2SA-L-1.5V-4-Z
TXD2SA-L-1.5V-4-Z
Tikiake: TXD2SA-L-1.5V-4-Z.pdf
TXD2SA-L-12V-3-Z
TXD2SA-L-12V-3-Z
Tikiake: TXD2SA-L-12V-3-Z.pdf
TXD2SA-L-12V-4
TXD2SA-L-12V-4
Tikiake: TXD2SA-L-12V-4.pdf
TXD2SA-L-1.5V-Z
TXD2SA-L-1.5V-Z
Tikiake: TXD2SA-L-1.5V-Z.pdf
TXD2SA-L-12V-4-Z
TXD2SA-L-12V-4-Z