TXD2SA-24V-3
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TXD2SA-24V-3
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 220V
Ngā Rauemi: TXD2SA-24V-3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TXD2SA-24V-3
Tau Wae TXD2SA-24V-3 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 220V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12821 pcs Pepa Raraunga TXD2SA-24V-3.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 18 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 2.4 VDC
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Whakaoho Whakawhiti 220VDC - Max
Raupapa TX-D Wā Whakaora 4ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tube
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Whakamahia te wa 4ms
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 4 (72 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 2A Whakaaetanga Mea Silver (Ag), Gold (Au)
Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C) Kohikohi Ngaohiko 24VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 1.86 kOhms
Kohikohi Miihini 310 mW Kohikohi Kei te Aukati 12.9mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TXD2SA-12V-6
TXD2SA-12V-6
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 220V
I roto i te taonga: 5809 pcs
Tikiake: TXD2SA-12V-6.pdf
RFQ
TXD2SA-24V-3-X
TXD2SA-24V-3-X
Kaihanga: Panasonic
I roto i te taonga: 18314 pcs
Tikiake: TXD2SA-24V-3-X.pdf
RFQ
TXD2SA-24V-3-Z
TXD2SA-24V-3-Z
Tikiake: TXD2SA-24V-3-Z.pdf
TXD2SA-12V-Z
TXD2SA-12V-Z
Tikiake: TXD2SA-12V-Z.pdf
TXD2SA-24V-4-X
TXD2SA-24V-4-X
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURP DPDT 10MA 10V
Tikiake: TXD2SA-24V-4-X.pdf
TXD2SA-24V
TXD2SA-24V