TX2SL-LT-24V-TH
PanasonicPanasonic
TX2SL-LT-24V-TH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TX2SL-LT-24V-TH
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 24V
Ngā Rauemi: TX2SL-LT-24V-TH.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TX2SL-LT-24V-TH
Tau Wae TX2SL-LT-24V-TH Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5074 pcs Pepa Raraunga TX2SL-LT-24V-TH.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 18 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) -
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 220VDC - Max
Raupapa TX-TH Wā Whakaora 4ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tube
Ētahi Ingoa 255-2861 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Whakamahia te wa 4ms Momo Tae Surface Mount
Ngā āhuatanga Sealed - Fully Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VDC Coil Surface Mount
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 2A Whakaaetanga Mea Silver (Ag), Gold (Au)
Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C) Kohikohi Ngaohiko 24VDC
Momo Momo Latching, Dual Coil Ko te Whakaaetanga Miihini 4.11 kOhms
Kohikohi Miihini 140 mW Kohikohi Kei te Aukati 5.8mA