TX2SL-L2-4.5V
PanasonicPanasonic
TX2SL-L2-4.5V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TX2SL-L2-4.5V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY TELECOM DPDT 2A 220V
Ngā Rauemi: TX2SL-L2-4.5V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TX2SL-L2-4.5V
Tau Wae TX2SL-L2-4.5V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY TELECOM DPDT 2A 220V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5829 pcs Pepa Raraunga TX2SL-L2-4.5V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 3.38 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) -
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Whakaoho Whakawhiti 220VDC - Max
Raupapa TX Wā Whakaora 4ms
Momo Tae Telecom Packaging Tube
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Whakamahia te wa 4ms
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 4 (72 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Sealed - Fully
Whakaahuatanga Taipitopito Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 2A
Whakaaetanga Mea Silver (Ag), Gold (Au) Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 4.5VDC Momo Momo Latching, Dual Coil
Ko te Whakaaetanga Miihini 101 Ohms Kohikohi Miihini 200 mW
Kohikohi Kei te Aukati 44.5mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TX2SL-L2-4.5V-Z
TX2SL-L2-4.5V-Z
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY TELECOM DPDT 2A 220V