TX2SL-24V-Z
PanasonicPanasonic
TX2SL-24V-Z Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TX2SL-24V-Z
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY TELECOM DPDT 2A 220V
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TX2SL-24V-Z
Tau Wae TX2SL-24V-Z Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY TELECOM DPDT 2A 220V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5142 pcs Pepa Raraunga
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 18 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 2.4 VDC
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Whakaoho Whakawhiti 220VDC - Max
Raupapa TX Wā Whakaora 4ms
Momo Tae Telecom Packaging Tape & Reel (TR)
Ētahi Ingoa 255-2310-2
TX2SL-24V-Z-ND
TX2SL24VZ
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Whakamahia te wa 4ms Momo Tae Surface Mount
Ngā āhuatanga Sealed - Fully Whakaahuatanga Taipitopito Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 2A Whakaaetanga Mea Silver (Ag), Gold (Au)
Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C) Kohikohi Ngaohiko 24VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 4.11 kOhms
Kohikohi Miihini 140 mW Kohikohi Kei te Aukati 5.8mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TX2SL-24V
TX2SL-24V
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY TELECOM DPDT 2A 220V