TX2SA-L2-4.5V
PanasonicPanasonic
TX2SA-L2-4.5V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TX2SA-L2-4.5V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY TELECOM DPDT 2A 220V
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
40 pcs
80 pcs
120 pcs
280 pcs
520 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TX2SA-L2-4.5V
Tau Wae TX2SA-L2-4.5V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY TELECOM DPDT 2A 220V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 28420 pcs Pepa Raraunga
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 3.38 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) -
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Whakaoho Whakawhiti 220VDC - Max
Raupapa TX Wā Whakaora 4ms
Momo Tae Telecom Packaging Tube
Ētahi Ingoa 255-2307-5
TX2SA-L2-4.5V-ND
TX2SAL245V
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Whakamahia te wa 4ms Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 4 (72 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Sealed - Fully
Whakaahuatanga Taipitopito Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 2A
Whakaaetanga Mea Silver (Ag), Gold (Au) Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 4.5VDC Momo Momo Latching, Dual Coil
Ko te Whakaaetanga Miihini 101 Ohms Kohikohi Miihini 200 mW
Kohikohi Kei te Aukati 44.5mA
Ngā Hua e hāngai ana
TX2SA-L2-3V-Z
TX2SA-L2-3V-Z
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY TELECOM DPDT 2A 220V
I roto i te taonga: 37339 pcs
Tikiake:
RFQ
TX2SA-L2-5V
TX2SA-L2-5V
Kaihanga: Panasonic
I roto i te taonga: 36939 pcs
Tikiake:
RFQ
TX2SA-L2-4.5V-Z
TX2SA-L2-4.5V-Z