TX2SA-L2-12V
PanasonicPanasonic
TX2SA-L2-12V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TX2SA-L2-12V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY TELECOM DPDT 2A 220V
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TX2SA-L2-12V
Tau Wae TX2SA-L2-12V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY TELECOM DPDT 2A 220V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 22564 pcs Pepa Raraunga
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 9 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) -
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Whakaoho Whakawhiti 220VDC - Max
Raupapa TX Wā Whakaora 4ms
Momo Tae Telecom Packaging Tube
Ētahi Ingoa 255-1495
255-1495-ND
Q1139865
TX2SA-L2-12V-ND
TX2SA-L212V
TX2SA-L212V-ND
TX2SAL212V
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Whakamahia te wa 4ms Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 4 (72 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Sealed - Fully
Whakaahuatanga Taipitopito Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 2A
Whakaaetanga Mea Silver (Ag), Gold (Au) Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 12VDC Momo Momo Latching, Dual Coil
Ko te Whakaaetanga Miihini 720 Ohms Kohikohi Miihini 200 mW
Kohikohi Kei te Aukati 16.7mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TX2SA-L2-24V
TX2SA-L2-24V
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY TELECOM DPDT 2A 220V
I roto i te taonga: 28547 pcs
Tikiake:
RFQ
TX2SA-L2-12V-X
TX2SA-L2-12V-X
Kaihanga: Panasonic
I roto i te taonga: 32153 pcs
Tikiake:
RFQ
TX2SA-L-9V-Z
TX2SA-L-9V-Z
TX2SA-L2-24V-1-X
TX2SA-L2-24V-1-X
Whakaahuatanga: RELAY TELECOM DPDT 1A 220V
TX2SA-L2-12V-Z
TX2SA-L2-12V-Z