TX2SA-L-2.4V-TH
PanasonicPanasonic
TX2SA-L-2.4V-TH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TX2SA-L-2.4V-TH
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 2.4V
Ngā Rauemi: TX2SA-L-2.4V-TH.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TX2SA-L-2.4V-TH
Tau Wae TX2SA-L-2.4V-TH Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 2.4V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 22992 pcs Pepa Raraunga TX2SA-L-2.4V-TH.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 1.8 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) -
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 220VDC - Max
Raupapa TX-TH Wā Whakaora 4ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tube
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Whakamahia te wa 4ms
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 4 (72 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Sealed - Fully Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 2.4VDC Coil Surface Mount
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 2A Whakaaetanga Mea Silver (Ag), Gold (Au)
Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C) Kohikohi Ngaohiko 2.4VDC
Momo Momo Latching, Single Coil Ko te Whakaaetanga Miihini 58 Ohms
Kohikohi Miihini 100 mW Kohikohi Kei te Aukati 41.7mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TX2SA-L-24V-X
TX2SA-L-24V-X
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY TELECOM DPDT 2A 220V
I roto i te taonga: 29835 pcs
Tikiake:
RFQ
TX2SA-L-24V
TX2SA-L-24V
Kaihanga: Panasonic